Новинка! Деревні пелети з соснової тирси доступні для замовлення!

Новинка! Деревні пелети з соснової тирси доступні для замовлення!

ТОВ "Вікторія" тепер займається реалізацією твердого палива. Ми пропонуємо Вам замовити пелети деревні, використання яких є доцільним, як з економічної точки зору, так і з огляду на екологічну безпеку. Пелети як різновид альтернативного палива використовуються в сучасних опалювальних системах нарівні з традиційними теплоносіями. Сировиною для виготовлення енергетичних гранул слугує соснова деревина - поновлювальний ресурс, який є природнім акумулятором, що здатний накопичувати велику кількість сонячної енергії протягом тривалого часу.

Пелети - один з найбільш екологічно чистих видів палива. Цей вид палива не тільки не забруднює навколишнє середовище, але також вирішує проблему утилізації деревних відходів. Деревні пелети виготовляють без використання різноманітних проклеючих речовин, що надає можливість справитися з такими проблемами, як переробка потенційно пожежонебезпечних відходів і створення висококалорійного палива.

Замовляйте одне з найбільш екологічних видів твердого палива на нашому сайті! Доставку пелет відбувається у спеціальній тарі, зокрема поліетиленових пакетах або біг-бегах.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create