Новинка в асортименті: цільпебс чавунний за доступною ціною!

У зв'язку з розширенням асортименту товарів, ТОВ "Вікторія" пропонує новинку - цільпебс чавунний. Призначенням цільпебсів є перемелювання різних матеріалів (вогнеупорів, вугілля, шлаків, руди та ін.) , що здійснюється у камерах тонкого помолу кульових млинів. На відмінну від кульок, циліндрична та еліпсоїдна форми цільпебсів дозволяють збільшувати площу взаємодії молольних тіл із вихідним матеріалом (контакт точковий, лінійний, поверхневий).

Даний вид мелючих тіл виготовляється з сірого або білого чавуну, методом прокату та лиття. Слід зазначити, що в залежності від виду чавуну, з якого виготовлений цільпебс, даний вид має ряд своїх недоліків. Так, наприклад цільпебси з "сірого" чавуну досить м'які, що призводить до збільшення питомої витрати тіл в процесі помелу. Виготовлення цільпебсів з "білого" чавуну є якіснішим, але дорожчим, це обумовлено вартістю хімічних елементів, які входять до складу "білого" чавуну.

У асортименті магазину наявні цільпебси, виготовлнені зі сталі ШХ15 із твердістю до 65 HRC, чавуну, спец. чавуну із твердістю НВ - 400-550. Підібрати розмір ви можете в індивідуальному порядку, залежно від ваших потреб.

Для замовлення звертайтесь за контактним номером, вказаним на сайті. Надамо вам усі необхідні сертифікати, що підтверджують якість продукції. Можлива купівля оптом та вроздріб.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create