В каталозі з'явилися підшипники nsk!

В каталозі з'явилися підшипники nsk!

Компанія "Вікторія" постачає широкий асортимент якісних підшипників. Наша компанія – один із найбільших постачальників на ринку України.

В асортименті, який широко представлений в каталозі "Товари" в інтернет-магазині компанії, є підшипники різноманітних торгових марок (для електромоторів з низькими показниками по гучності і рівню вібрації і з високими оборотами) – фірми CODEX (Словенія), дистриб'ютором якої в Україні є ми, Харківського підшипникового заводу (ХАРП), Луцького підшипникового заводу (LBP), а також інших відомих світових брендів. 

Також пропонуємо продукцію VK (Україна), яка виробляє електромоторні кулькові підшипники низької шумності з широким температурним робочим діапазоном. А зараз у нашому інтернет-магазині можна замовити підшипники nsk.

Також наша компаня реалізує кульки точного і високоточного виконання, галтувальні тіла малих діаметрів для перемелювання харчових та нехарчових продуктів, а також ролики циліндричні, сталеві кульки з нержавіючих сталей та багато іншого

Довідник підшипників ви знайдете на сайті нашої компанії. Шукайте детальну інформацію на нашому сайті і робіть замовлення по телефону!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create