Сталеві кульки: незамінні «дрібнички» з ідеальними формами!

Якщо Ви коли-небудь тримали в руках маленькі сталеві кульки з підшипників, то напевно помітили, наскільки вони гладенькі і мають досконалу сферичну форму. Але навряд чи Ви замислювалися, що для того, щоб досягти таких ідеальних форм і перетворити простий сталевий дріт на виблискуючі кульки, необхідний досить непростий технологічний процес.

Так як же досягти цієї заповітної форми? Всі у дитинстві катали кульки з пластиліну? Тут схожий принцип виготовлення, тільки замість долонь - пласкі поверхні, та й процес складніший. Саме куля є однією з найскладніших в технологічному сенсі деталлю.

Така складна у виготовленні і настільки незамінна річ, як сталеві кульки, тим і незамінна, що поки вона є, ми зовсім її не помічаємо. Але якщо раптом вона зникне - перестануть їздити автомобілі та потяги, літати літаки, працювати комп’ютери, і навіть не будуть писати авторучки, якщо з них прибрати кульку.

Саме для того, щоб все рухалося - їздило, літало та плавало, працює компанія «Вікторія». А ще вона працює над тим, щоб всі вироби, в яких застосовуються кульки, служили Вам тихіше та довше...

ТОВ «Вікторія» постачає сталеві кульки, виготовлені з різноманітних сплавів, в широкому діапазоні розмірів - від 1 мм до 120 мм (в залежності від виду сталі).

Хромовані кульки зі сталі ШХ-5, ШХ-15Ш

Конструкційна підшипникова сталь ШХ-5, ШХ-15Ш (AISI 52100) має відмінні механічні та експлуатаційні властивості, тому кульки з такої сталі (ГОСТ 3722-81) застосовуються в багатьох галузях промисловості: в шарикопідшипниковій, в автомобільній галузі, а останнім часом все частіше використовуються в якості розмелюючих куль.

ТОВ «Вікторія» поставляє сталеві кульки будь-яких діаметрів наступних ступенів точності: 10; 16; 20; 28; 40; 60; 100; 200, а також виготовляє кульки за технічними умовами замовника.

Сталеві кульки нержавіючі

Нержавіючі сталі 95Х18, 95Х18 Ш (AISI 440-С) розроблені спеціально для особливо агресивних середовищ і застосовуються в найбільш відповідальних механізмах (ТУ 37.006.080-83). Сталеві кульки з нержавійки знайшли широке застосування в нафтовій, нафтопереробній, атомній, алмазо- і золотопереробній промисловості.

Кулі сталеві розмелюючі

Розмелюючі кулі виготовляють зі сталі ШХ-15 (ГОСТ 7524-89). За бажанням замовника, компанія «Вікторія» поставляє кулі сталеві розмелюючі: нормальної або підвищеної твердості загального призначення; високої твердості для подрібнення руд чорних металів; особливо високої твердості для подрібнення руд кольорових металів, цементу і вогнетривів.

Сталева кулька, ідеальної форми і вічна, втілює собою постійність та досконалість конструкції. За допомогою твердої сталевої кульки визначають твердість металу по Бринелю. Дрібними сталевими кульками, випущеними з сопла дробеструменевої установки, обробляють поверхню деталі - від цього вона стає міцнішою. Є кулькові редуктори, кулькові гвинти.

І все ж таки головна професія кульок - підшипники. Саме тут їхні можливості безмежні...

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create