Ми виготовляємо екологічні та безпечні для навколишнього середовища деревні пелети

Ми виготовляємо екологічні та безпечні для навколишнього середовища деревні пелети

Гранульовані деревні пелети - це недорогий спосіб обігріву. Сировиною для виготовлення гранул слугує деревина - поновлювальний ресурс, який є природнім акумулятором, що здатний накопичувати велику кількість сонячної енергії протягом тривалого часу. Пелети деревні - один з екологічно чистих видів палива. Він не тільки не забруднює навколишнє середовище, але також вирішує проблему утилізації деревних відходів. Той фактор, що вони виробляються без шкідливих добавок і є екологічним паливом, дозволяє їм впевнено набирають популярність в Україні. Перевага цього виду матеріалу не тільки в екологічності, але і в тому, що гранули легко розпалюються і довго тримають тепло.

Важливим стимулюючим фактором застосування пелет - є енергетична безпека. Використання місцевих ресурсів дозволить зменшити залежність від ризиків використання російського газу та забезпечить надійність енергопостачання.

Основною складовою виготовлення пелет є сировина та транспортні витрати з її постачання. В собівартості продукції ці витрати складають 70-80 %. Сировиною для виготовлення деревних пелет можуть бути:

  • відходи деревообробного виробництва: стружка , тирса , щепа , деревне борошно!
  • цільна деревина з подальшим подрібненням безпосередньо на заводі!
  • енергетична лоза
  • деревні обрізи під час санітарних чисток зелених насаджень.

Пелети є реальною альтернативою кам'яному вугіллю та нафти, так як за своїми теплотворними характеристиками не поступаються вугіллю, а їх екологічні параметри взагалі поза конкуренцією. Переваги перед іншими видами палива:

  • більша теплотворна здатність у порівнянні з тріскою і з кускових відходів деревини,
  • менша вартість устаткування для котельних установок потужністю до 2 МВт, у порівнянні з установками по спалюванню деревних відходів,
  • обсяг складу для зберігання пеллет може бути зменшений як мінімум до 50%, в порівнянні зі складом для деревної тріски,
  • гранули можуть зберігатися в безпосередній близькості від житлових приміщень (підвальні або підсобні приміщення), так як цей матеріал біологічно неактивний, оскільки пройшов термічну обробку
  • вони менш схильні до самозаймання, оскільки не містять пилу і спор, які також можуть викликати алергічну реакцію у людей.

Якщо Ви збираєтесь придбати гранульовані деревні пелети, завітайте у каталог інтернет-магазину "Вікторія". Ми виготовляємо пелети, які безпечні в зберіганні і не схильні до самозаймання, не викликають алергічних реакцій, викиди вуглекислого газу під час згорання не забруднюють атмосферу. Це досить універсальний матеріал: крім прямого призначення, паливні гранули використовують як дрова в поході; в якості абсорбенту на різних виробництвах, наприклад, в автосервісі; наповнювача для туалету домашніх тварин (кішок, шиншил, гризунів).

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create