Радіально упорний підшипник та його технічні особливості

Радіально упорний підшипник та його технічні особливості

Підшипники характеризуються досить високою точністю та захищеністю від будь-яких зовнішніх впливів. Вони можуть бути використані в абсолютно різних сферах, зокрема як деталь побутової техніки тощо.

За конструктивними особливостями підшипники є доволі простими: мають зовнішнє й внутрішнє кільце та трошки зміщені вздовж осі. Така будова дозволяє приймати будь-які навантаження в радіальному та осьовому напрямку. У випадку збільшення кута контакту їхня вантажопідйомність значно зростає.

Найбільшого поширення набули підшипники одноядерні та двоядерні. Якщо конструкція підшипників є парною, тоді потрібне спеціальне мастило, яке забезпечить їхній рух. Мастило через певний час висихає, а тривалість його роботи залежить від інтенсивності експлуатації.

Такі підшипники є унікальними завдяки можливості сприймати комбіновані навантаження. Рівень вантажопідйомності залежить від кута контакту. Сепаратори виготовлені з різних кольорових металів, текстоліту та ін. У разі, якщо використано текстолітові сепаратори, тоді варто врахувати температурні межі цих матеріалів. Підшипники мають низький рівень шуму та вібрацій.

Основними особливостями підшипників є:

• забезпечення надзвичайно легкого контакту в ущільненнях;
• кут контакту становить 60 градусів;
• поставка відбувається із запресованим мастилом;
• сепаратор має спеціальну конструкцію та виготовлений із поліаміду;
• матеріал — надзвичайно чиста сталь.

У такий спосіб можна продовжити термін служби мастила майже на 50 %. Термін експлуатації збільшується втричі. Забезпечується максимально низький стартовий момент, що дає точне та плавне обертання, відмінний захист від потрапляння води та пилу. Ймовірність витікання мастила зменшується, що дозволяє знизити рівень енергоспоживання. Їхні швидкісні характеристики зовсім не поступаються кульковим радіальним. Завдяки збільшенню кута контакту частота обертання суттєво знижується.

Радіально упорний підшипник можна придбати в інтернет-магазині «Вікторія». Відмінна якість підтверджується відповідними сертифікатами. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками по всій Україні. Оплата та доставка узгоджується індивідуально з кожним замовником. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та допоможемо визначитися із вибором. Будемо раді співпрацювати з Вами!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create