Керамічні кульки: де і для чого застосовують технічний бісер

Керамічні кульки: де і для чого застосовують технічний бісер

У технічному світі машин невід’ємним механізмом є підшипник кочення. За основу для зменшення тертя у таких підшипниках використовують тіла кочення різної форми. Найбільш розповсюджена форма таких тіл – сфера.

Матеріал для тіл кочення повинен бути досить міцним. Зазвичай це сплави металу, нержавійка, рідше – чавун. Такі тіла також можна використовувати як помольні тіла для кульових млинів для подрібнення у гірничо-видобувній, будівельній та харчовій галузі.

Часто доводиться розміщувати тіла у досить агресивне середовище, де вони піддаються впливу тиску, кислот, високих температур. І тоді постає запитання: який матеріал можна використовувати для виготовлення помольних куль чи кульок для підшипників, досить доступний, щоб не піддавався корозії, не виділяв токсичних речовин, не роздрібнювався та не кришився?

Виробники кульок знайшли достойну альтернативу – керамічні кульки з силікату цирконію, виготовлені шляхом спікання. Також він отримав назву “технічний бісер”. Це міцний, довговічний і абсолютно доступний матеріал.

Пізніше такі кульки знайшли своє застосування у багатьох інших галузях. Їх сфера використання значно ширша, ніж у металевих, навіть якщо вони виготовлені з нержавіючої сталі.

Ось декілька прикладів використання керамічних кульок:

1. Подрібнення, помол чи диспергування. Вже поданий вище і відомий нам спосіб використання технічного бісеру.

2. Кулькові або запірні вентелі. Входять до складу запірного елемента у вигляді шайби з заглушкою.

3. Фармацевтична продукція. Для дуже тонкого подрібнення фармацевтичних препаратів.

4. Напірне очищення та ущільнення.

5. Дорожна розмітка з рефлекторними властивостями.

6. Високоточні кульки для підшипників, що використовуються в агресивному середовищі.

7. В кулькових клапанах для глибинних насосів.

Зрештою, такі кульки також можна пофарбувати в будь-який колір та використовувати для декору інтер’єру та оздоблення будівель та огорож зовні.

Якщо у Вас виникли ще якісь ідеї щодо використання керамічних кульок, крім їх основного призначення, звертайтесь до ТОВ “Вікторія”, надійного дистриб’ютора кульок, помольних тіл та тіл кочення, а також підшипників та комплектуючих з європейських заводів та від українських виробників. Керамічні та металеві кульки багатофункціональні та якісні, сертифікована продукція в асортименті. Усі замовлення відправляються зі складу в Києві зручним для Вас перевізником.

Менеджери-консультанти завжди готові допомогти у виборі та замовленні продукції, підібрати з великого каталогу саме те, що задовольнить Ваші ідеї та потреби. Чекаємо на Ваші замовлення!

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create