Що являють собою сталеві кульки (ВВ)?

Що являють собою сталеві кульки (ВВ)?

Сталеві кульки (ВВ) являють собою кульки для пневматичної рушниці, які мають вагу 0,35 г і призначені для стрільби з рушниці, яка має калібр 4,4 мм. Багато стрільців називають їх "бебешками", оскільки англійською вони позначаються "ВВ", діаметр яких становить 0,18 дюйма (4,572 мм). Але металеві кульки з'явилися дещо пізніше і були підкаліберними. Так як вони мають практично такий же калібр, їх також називають "ВВ".

Сталеві кульки набули масового поширення завдяки своїм позитивним властивостям. Одна з таких - простота конструювання магазинів. Другою перевагою сталевих кульок є володіння магнітною силою, яка дозволяє утримувати їх. Вони спокійно фіксуються, не випадаючи з магазину.

Зовні металеві кульки можуть бути різного кольору - блискучі, червонуваті або ж білі. Блискучий вигляд вказує на відсутність зовнішнього покриття. Червонуваті кульки зовні покриті тонким шаром міді, щоб уникнути сильного тертя, а також захистити від появи іржі. Білясті є оцинкованими. Хоча загалом рекомендується для запобігання появи іржі змащувати кульки збройовим маслом.

Чому діаметр кульок складає 4,4 мм, коли рушниця має калібр 4,5 мм? Це пов'язано з тим, щоб вони могли вільно проходити через ствол. Кульки сталеві володіють великою міцністю, тому після пострілу в ціль вони не деформуються. При цьому у них зберігається потужний ударний ефект. За цим показником вони випереджають свинцеві кулі. Завдяки цій властивості їх доцільно використовувати в стрільбі по різних пляшках або консервних банках.

Якщо для стрільби використовується нарізний ствол, то сталеві кульки краще не використовувати, оскільки вони можуть пошкодити нарізні межі. Однак існує метод, розроблений Д. Кошовим, який дозволяє вберегти збройовий ствол від псування і домогтися оптимальної точності. Для цього на смужку скотча викладаються впритул один до одного сталеві кульки. Потім смужку згортають в трубочку. За допомогою безпечної бритви відбувається поділ кульок. Скотч потім пальцями обкатується по кулях, які можуть спокійно поміститися в будь-якому барабані, навіть металевому. У разі відсутності під рукою скотча можна використовувати парафін або густе мастило.

Якщо вам потрібні сталеві кульки, купити їх пропонуємо в компанії "Вікторія". Ви можете замовити різні розміри або види. Надаємо гарантії і сертифікат виробника. Доставляємо будь-яким зручним для клієнта перевізником по Україні.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create