Для чого використовуються полімерні кулі?

Для чого використовуються полімерні кулі?

Полімерні кулі - високомолекулярні вироби, в яких присутні різні добавки, зокрема стабілізатори, мастила і пластифікатори. Вони являють собою пластмасовий і пластиковий продукт, який адаптований під сучасні вимоги. Використання полімерних куль характерно для промисловості, а також в побутових цілях. Які ще особливості вони мають?

Кулі полімерні виготовляються з різних видів полімерів. Діаметр цих виробів може коливатися від 1,5 до 150 мм. Для деяких галузей характерно їхнє використання замість сталевих кульок. Вони цілком замінюють металеві аналоги і при цьому коштують набагато дешевше. Пластикові кулі мають і інші переваги над сталевими. Вони володіють дуже маленькою питомою вагою, високим показником стійкості до нагрівання, а також здатні забезпечити гладкий і безшумний хід тертя. І, напевно, найголовніша перевага - можливість тривалої роботи в середовищах, схильних до утворення корозії. Полімерні кулі не володіють магнітними властивостями, а також здатні забезпечити тепло- і електроізоляцію. Їхнє використання характерно для пластикових опор і роликів, в комп'ютерах, кондиціонерах, різному фармацевтичному, фотографічному, вимірювальному, контрольному та промисловому обладнанні.

Основні види матеріалів для полімерних куль:
1) Нейлон - є досить стійким матеріалом до впливу лугів, звичайних розчинників, а також різного роду розбавлених кислот. Цей матеріал здатний витримати вплив мастил на нафтовій основі при температурі понад 150 градусів. Нейлон є досить міцним, пружним і твердим матеріалом.
2) Делрін - цей полімер має стійкість до механічних і хімічних впливів. Кулі з делріна застосовуються в ковзних з'єднаннях в столах, ящиках та інших меблях.
3) Поліпропілен - найбільш термостійкий серед всіх представлених полімерів з досить малою питомою вагою. Найбільш відомі види виробів - обладнання для переливання крові, кулькові дезодоранти, індикатори рівня.
4) Полістирол - володіє хорошими показниками стійкості і стирання, при цьому коштує недорого.
5) Тефлон - найбільш цінна перевага цього полімеру - високий показник стійкості до хімічного впливу, зокрема промислових кислот, неорганічних сольових розчинів, їдких рідин і різних вуглеців.
6) Поліетилен - найменш щільний полімер, тому використовується у випадках, де необхідна плавучість. Володіє відмінними ізолюючими і електричними властивостями.

Компанія «Вікторія» пропонує купити пустотілі полімерні кулі, діаметр яких становить від 46 до 160 мм. Також у нас можна замовити кулі з інших матеріалів. Можливий вибір з хромовим і нікелевим покриттям. Надаємо гарантії і сертифікат виробника.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create