Про компанію

ТОВ «Вікторія» з 1992 року постачає сталеві кульки і підшипники CODEX, AKE, TTS, PRECIBALL, VICTOR s.r.l, KLF-ZVL на ринок України та на експорт. Поставки відбуваються зі складу в Києві.

В даний час компанія поставляє також підшипники фірми «CODEX» (Словенія), дистриб'ютором якої вона є в Україні. Починаючи з 2000 року ТОВ «Вікторія» - один з найбільших постачальників кульок на ринку України. Підприємство є дилером ТОВ «Завод малих серій» (ТОВ «ЗМС») м.Томськ (Росія),компанія VGI (Франція), TTS(Італія), VICTOR s.r.l (Італія), PRECIBALL (Бельгія), АКЕ (Словакія), KLF-ZVL (Чехія) та інших виробників Європи та Азії.

Компанія представляє дуже широкий спектр кулькової продукції: сталеві кульки ШХ-15 (AISI 52100), кульки з нержавіючих сталей 95Х18, 12Х18Н10 (AISI 420B, AISI 420C, AISI 440C, AISI 302, AISI 304, AISI 304-L, AISI 316, AISI 316-L), з кольорових металів, сталей з особливими характеристиками за зносостійкістю, обміднені, нікельовані, кульки зі спеціальних сплавів, скляні, полімерні, керамічні, каучукові. Кульки пропонуються в широкому діапазоні розмірів від 0,397 мм до 250 мм (в залежності від матеріалу). А також ми пропонуємо кулі пустотілі для декору виготовлені з нержавіючої сталі.

Компанія реалізує кульки точного і високоточного виконання, а також галтувальні тіла малих діаметрів для перемелювання харчових та нехарчових продуктів. «Вікторія» пропонує  кулі мелючі  діаметром 100 мм виготовлені зі сталі ШХ 15, V групи твердості, що мають відмінні  показники щодо зносостійкості, які вони набувають при виробництві методом гарячого штамповування. Також компанія виготовляє кулькові опори, запатентовані в Україні і Росії.

Продукція, що її реалізує підприємство:
1. CODEX: Продукція фірми «CODEX» (Словенія) відрізняється найкращим співвідношенням «якість-ціна». Підшипники серії Р-6 за якістю порівняні з такими торговими марками, як: ZKL, ZVL, FLT, а підшипники серії Р-5 порівнянні з такими торговими марками як FAG, SNR, NSK, NTN.
2. Продукція ТОВ «ЗМС» (ТОВ «Завод Малих серій», м.Томськ (Росія)) виготовляє сталеві кульки ШХ-15, з нержавіючих сталей, зі спеціальних сталей, а також продукцію спортивного призначення: кульки обміднені, кулі для пневматичної зброї, кульки для рогаток, мішені та іншу продукцію.
3. Продукція компанії VGI -  кульки з наступних матеріалів: різні види нержавіючих сталей, сталь із складом хрому, кольорові метали, тверді сплави, скло та інші матеріали. 
4. Продукція компанії TTS -   великогабаритні підшипники з особливими вимогами, нестандарні підшипники;

5. Продукція компанії  Victor s.r.l. – ролики циліндричні;

6. Продукція компанії PRESIBALL S.A. – кульки, ролики з різних матеріалів;

7. Продукція компанії AKE Skalica, s.r.o. - підшипники шпіндельні високої якості, аналоги підшипникової групи ТУ та ЕТУ для авіаційної промисловості;

8. Продукція компанії KLF-ZVL – циліндричні однорядні і дворядні роликопідшипники, роликові конічні підшипники;

9. Продукція VK (Україна) - електромоторні кулькові підшипники низької шумності з широким температурним робочим режимом;

   
Детальнішу інформацію про продукцію компанії Ви можете отримати на сторінці: podshipniki.ub.ua/goods

Ми завжди раді новим зустрічам та новим пропозиціям!

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create